• Kvalita na prvním místě Produkce z ekologických plodin znamená pro spotřebitele jistotu na druhou. Rostliny nejsou hnojeny umělými hnojivy, ani nikterak chemicky ošetřovány.
 • Těžká práce s novými stroji Strojový park pravidelně obměňujeme a opravujeme  tak, aby byl zajištěn bezporuchový provoz a denní výkon linek.
 • V souladu s přírodou Každodenní pobyt na pastvě vyvolá zvědavost při setkání s někým novým.
 • Zemědělec je nástroj Peče o krajinu a o obživu lidí v ní žijících je naše poslání.

O společnostech

Obchodně zemědělská společnost Zempol je subjekt hospodařící na ekologické půdě a vyrábějící ekologické produkty rostlinné i živočišné výroby.


OZS- ZEMPOL je společností zabývající se konvenční rostlinou výrobou a prodejem drůbeže.

V areálu farmy Vítkov na Komenského ulici č.p. 763 provozujeme závodní kuchyni, ve které vaříme obědy nejen pro zaměstnance, ale i pro cizí strávníky. Jídlo je možno odebírat do jídlo nosičů nebo konzumovat přímo v místní jídelně. Vaříme i pro firmy, které od nás mohou odebírat jídlo do várnic, nebo nosičů. V případě zájmu a volné kapacity , je po domluvě možnost dovozu obědu i po městě Vítkov.

Na farmě Vítkov uskutečňujeme drobný prodej pytlovaného obilí. Obilí je možno koupit každé pondělí a čtvrtek vždy od 7 do 14 hodin. Nejmenší množství k odkupu je 50 kg. Po telefonické domluvě je možno koupit obilí i na farmě Staré Oldřůvky.

Stránka se připravuje!

Zajišťujeme prodej chlazených kuřat na objednávky v lokalitě Vítkov

Objednávky a bližší informace u pí. Bejdákové na telefonu 556 300 600 nebo 606 781 845.

Stránka se připravuje!

 

Naše společnost se zabývá chovem jatečných krůt již od roku 1993 , kdy započala svoji činnost. Krůty nakupujeme v 6. týdnech stáří a dochováváme ve stájových prostorech na hluboké podestýlce až do koncové jatečné hmotnosti. Právě díky možnosti volného pohybu zvířat a ustájení na slámě,  má maso těchto zvířat , tu nejvyšší kvalitu a je bez nežádoucích pachů.

zverinaNaše společnost se stará o dvě honitby v katastru obcí Staré Oldřůvky a Podlesí. Tyto sousedí s Vojenským prostorem Libavá a proto v nich není nouze o krásné kusy zvěře, zejména vysoké a  divočáků. Honitba Podlesí nad Odrou má rozlohu 845,9 ha a honitba Větřák Staré Oldřůvky dokonce 1491 ha.

Od roku 2013 se zabýváme výrobou agropelet na naší peletizační lince. Linka pracuje ve dvousměnném provozu a její čistý výkon je okolo 650 kg za hodinu. Denně tak vyrábíme cca. 10 tun  agropeletek.
Materiál na výrobu pelet pochází z našich vlastních zdrojů. Lisujeme agropelety ze slámy pšeničné, řepkové, hořčičné, ale v poslední době se zaměřuje převážná část výroby na výrobu pelet ze sena.

 • Vánoční krocani

  25.10.2018


  Nezapomeňte si nahlásit odběr vánočních krocanů.
  Prodej pro Vítkov bude již v pátek 30.11.2018

 • Ochutnejte něco z naší kuchyně

  25.10.2018


  Naposledy letos vaříme 14.12.2018 a v novém roce začínáme 7.1.2019 !!!